piknik sportowy na Stadionie Narodowym w Warszawie

Piknik na błoniach PGE Narodowego

Już 17 września, w godzinach 12:00-17:00 zapraszamy Was na wielki piknik sportowo-rodzinny na błoniach PGE Narodowego! 

Sprawdź mapkę pikniku

Wspólnie ze 120 partnerami przygotowaliśmy dla Was 20 000 metrów kwadratowych atrakcji, animacji, treningów, spotkań ze sportowcami! Na błoniach PGE Narodowego będą czekać na Was trzy strefy: polskich owoców i warzyw, sportowa, a także rodzinna. Pokazy gimnastyczne, wystawa pokazowych łodzi, warsztaty kulinarne, konsultacje z dietetykami, zawody sportowe, spotkanie z kucykami, zwiedzanie szybowca i wiele innych atrakcji już 17 września! 

Wstęp wolny!

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Kliknij na nazwę strefy i zapoznaj się z jej programem 

Strefa Polskich Owoców i Warzyw

Strategicznym partnerem aktywnego stylu życia i Narodowego Dnia Sportu 2023 są polscy producenci owoców i warzyw. Wspólnie promujemy jeden prosty fakt: warzywa i owoce powinny stanowić połowę tego co jemy w każdym posiłku. Zdrowy tryb życia zaczyna się nie tylko na boisku, czy sali gimnastycznej, ale również na talerzu! 

  

Strefa Owoców i Warzyw jest finansowana z Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.

Strefa sportowa

Miasteczko paraolimpijskie, prezentacje sportów zarówno letnich, jak i zimowych, a być może nawet takich dyscyplin, o których nigdy nie słyszeliście! Poza tym stanowiska polskich związków sportowych, ośrodków sportu i rekreacji, organizacji sportowych, których misją jest zachęcenie Was do uprawiania sportu, produkcji endorfin i aktywnego spędzania czasu. Wszystko pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów. Sprawdźcie, co jeszcze przygotowaliśmy dla Was w strefie sportowej na naszym pikniku. 

najlepsze_zdjecie_3 nds_2021-14 

Strefa Warszawskich Dni Rodzinnych

W strefie WDR aktywność dla siebie znajdzie absolutnie każdy - początkujące i zaawansowane mole książkowe, miłośnicy aktywnej turystyki, fani i fanki motoryzacji, eko-świry, którym bliskie sercu jest dobro naszej Planety, czy osoby, marzące o tym, by w przyszłości stworzyć swoją własną grę komputerową. Co więcej? Lekcje muzealne, przejażdżki teatralną rikszą, lekcje matematyki i ćwiczenia doskonalące pamięć. I to nie wszystko!

 nds_2021-64 nds_2021-82 nds-195

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij