Regulamin NDS

Regulamin Narodowego Dnia Sportu – 2024

 1. Narodowy Dzień Sportu (NDS) jest ogólnopolskim wydarzeniem prospołecznym organizowanym przez Fundację Zwalcz Nudę wspólnie z partnerami – instytucjami propagującymi sport. Celem nadrzędnym projektu jest popularyzacja powszechnego sportu w różnych grupach społecznych.
 2. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.
 3. Do grona partnerów Narodowego Dnia Sportu mogą należeć organizacje pozarządowe, kluby sportowe, firmy prywatne, instytucje publiczne, związki sportowe, które poprawnie wypełniły formularz przystąpienia do Narodowego Dnia Sportu i prowadzą działania popularyzujące aktywność fizyczną.
 4. Aby stać się parterem NDS należy zorganizować dowolne wydarzenie sportowe w dniu 15 września 2024 r. roku, z nieodpłatnym udziałem (lub przy wydarzeniach odpłatnych przygotować dla uczestników NDS konkretną ilość nieodpłatnych miejsc) i przesłać formularz zgłoszeniowy z opisem wydarzenia, lub wystawić się na pikniku na błoniach PGE Narodowego.
 5. Na stronie NDS od 1 sierpnia 2024 będą sukcesywnie umieszczane wydarzenia organizowane przez Partnerów w zakładkach tematycznych – posortowane według miejscowości i dyscypliny sportowej.
 6. Za treningi w ramach Narodowego Dnia Sportu odpowiadają Partnerzy – Fundacja Zwalcz Nudę nie jest ich organizatorem.
 7. W NDS jako partner może wziąć udział każda placówka, która odeśle uzupełniony swoim wydarzeniem formularz i otrzyma potwierdzenie jego przyjęcia. Aby stać się Partnerem wydarzenia należy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, a w przypadku wyboru płatnego pakietu piknikowego – wpłacić darowiznę na cele statutowe Fundacji Zwalcz Nudę oraz pokryć koszty stoiska.
 8. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.narodowydziensportu.pl.
 9. Zmiany danych lub opisu wydarzenia – partnerzy powinni zgłaszać na maila oliwia@zwalcznude.pl – będą one wprowadzane w ciągu 3 dni roboczych od ich otrzymania.
 10. Z uwagi na fakt, że większość wydarzeń ma ograniczenia ze względu na liczbę osób, które mogą w nich uczestniczyć – uczestników prosimy o rejestrację. Rejestracja odbywa się bezpośrednio u partnerów NDS.
 11. Partnerzy pikniku, którzy rezygnują z udziału wydarzenia do 7 dni przed NDS – zobowiązani są pokryć koszty swojego udziału w projekcie.
 12. Poprzez zgłoszenie udziału w NDS, uczestnicy wyrażają jednocześnie zgodę na wykorzystanie przez organizatora swojego wizerunku oraz wizerunków osób nieletnich pozostających pod ich opieką.
 13. Partnerzy Narodowego Dnia Sportu zobowiązują się powiesić plakat Narodowego Dnia Sportu w swojej placówce oraz poinformować o wydarzeniu w swoich social mediach i na stronie internetowej.
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij