kobieta wspina się po ściance wspinaczkowej

Zacznij przygodę ze wspinaczką w Primaroca

Z okazji Narodowego Dnia Sportu zapraszamy wszystkich chętnych spróbować swoich się we wspinaczce do naszego kolorowego Centrum Wspinaczkowego Primaroca. Tego dnia oferujemy Wam darmowe przeszkolenia z asekuracji.

Kiedy?

Szkolenia odbywać się będą 17.09.2023, w godzinach 13:00-17:00, co 30 minut. W szkoleniu mogą brać udział 2-4 osoby.

Kto może przyjść?

Zapraszamy dzieci (od 4 roku życia), młodzież, dorosłych, a także seniorów. Każdy u nas znajdzie dla siebie odrobinę przyjemności i rozrywki.

Jak się zapisać?

Zadzwońcie do nas umówić się na darmowe przeszkolenie z asekuracji, na konkretną godzinę. Numer telefonu na recepcję Primaroca to 730 030 610.

Co daje taki kurs asekuracji?

Dzięki niemu będziecie potrafili się u nas samodzielnie bawić, bezpiecznie spędzając czas. Zapoznamy Was z podstawowym sprzętem wspinaczkowym, pokażemy, jak go używać i jak asekurować siebie nawzajem lub swoje pociechy.

Co zabrać ze sobą?

Weźcie wygodne stroje sportowe i czyste buty na zmianę, a resztę wypożyczymy Wam na miejscu. Szkolenia odbywać się będą 17.09.2023, w godzinach 13:00-17:00, co 30 minut.

Zapraszamy!

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij