Wesprzyj łódzkiego zawodnika Karate Kyokushin!

Łódzki zawodnik Wiktor Słodkowski, reprezentujący Klub Karate Kyokushin Shodan, w pięknym stylu wygrał swoją grupę eliminacyjną (kadet, rocznik 2006, kategoria do 60 kg) i tym samym będzie reprezentował Polskę podczas Mistrzostw Europy Karate kyokushin U20, Juniorów i Kadetów. Impreza odbędzie się w stolicy Bułgarii, Sofii, w dniach 4-5 listopada.

Awans Wiktora Słodkowskiego jest szczególnie wart podkreślenia, gdyż od ponad 20 lat żaden zawodnik z naszego regionu w tej formule i organizacji nie dostąpił reprezentowania Łodzi oraz Polski na tego typu imprezie. Styl Karate kyokushin to karate kontaktowe. Trenerami prowadzącymi są sensei Maciej Jończyk i sensei Paweł Kujawiak.

Tego typu impreza i przygotowania do niej wymagają sporych nakładów finansowych tj. przygotowanie motoryczne, fizjoterapia, konsultacje z psychologiem. Ponadto kosztowny przelot i pobyt na miejscu.

Dlatego zwracamy się do Was o wsparcie finansowe. Będziemy wdzięczni za każdą najmniejszą pomoc.

Link do zbiórki jest dostępny TUTAJ!

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij