Spisz się na medal! Konkurs dla partnerów NDS

Drodzy sportowi zajawkowicze! Czy prężnie planujecie już swoje wydarzenia na Narodowy Dzień Sportu? Jeśli tak, to wstrzymajcie się na chwilkę i zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

W tym roku dla wszystkich partnerów Narodowego Dnia Sportu przygotowaliśmy konkurs.  „SPISZ się na medal” to idealna okazja, aby wygrać upominki dla uczestników wydarzenia w swojej placówce. Jest to także szansa na nagłośnienie swojego wydarzenia.


Zgłoś swoje wydarzenie w ramach Narodowego Dnia Sportu przez formularz oraz stwórz kreatywną, ciekawą i chwytliwą NAZWĘ i OPIS. Im fajniej i oryginalniej opisane wydarzenie, tym większe szanse na wygraną!

Pod uwagę będzie brany oryginalny, interesujący opis oraz nazwa przyciągająca uwagę – zagadkowa/zabawna/nieoczywista/zachęcająca.
Zgłoszenia przyjmowane są do 20 sierpnia 2023, następnie przez tydzień (22-29 sierpnia) prowadzone będzie głosowanie spośród 7 najlepszych propozycji (wybranych przez zespół organizatora) w mediach społecznościowych.

Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do 4 września 2023 r.

Zanim zgłosisz swoje wydarzenie – zapoznaj się z regulaminem konkursu.


Nic nie szkodzi! Prześlij nam korektę zgłoszenia do 17 lipca na maila ola@zwalcznude.pl. W wiadomości nie zapomnij wskazać, o które wydarzenie chodzi, najlepiej podając zgłoszoną wcześniej nazwę oraz miejscowość. W tytule maila wpisz „korekta zgłoszenia – konkurs NDS”.

Życzymy nieustającego przypływu weny twórczej i lekkiego pióra!

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij