projekt medali wręczanych podczas wydarzenia

Atrakcyjne nagrody i pakiety startowe w Półmaratonie Aleją Dębów Czerwonych

W tegorocznej edycji Półmaratonu Aleją Dębów Czerwonych, którego organizatorami są Gmina Łęka Opatowska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie, a sponsorem tytularnym jest Firma Meblowa HK PIASKI, dla startujących przewidziano bardzo atrakcyjne pakiety startowe oraz nagrody finansowe oraz rzeczowe w wielu kategoriach. 

Przed startem biegu odbędzie się spotkanie ze sportowcem prowadzącym rozgrzewkę dla wszystkich chętnych, będą to ćwiczenia propagujące aktywność fizyczną i zachęcające do codziennej gimnastyki.

Dlaczego rozgrzewka jest niesamowicie ważna?

Każdy uczestnik oprócz wielu gadżetów otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal. Ponadto weźmie udział w losowaniu dwóch atrakcyjnych nagród - 7-dniowe pobyty dla 4 osób w apartamentach Holiday Park&Resort. Dla najlepszych zawodników zarówno w kategoriach OPEN, jak i kategoriach wiekowych przewidziano nagrody finansowe (wysokość nagród poniżej). Dodatkowo w tym roku przewidziano nagrodę finansową za pobicie rekordu trasy w wysokości 500 zł. Również w klasyfikacji drużynowej jest o co powalczyć! Za pierwsze i drugie miejsce można otrzymać 7-dniowy pobyt dla 9 osób w Holiday Park&Resort. Wyśmienita okazja dla klubów biegaczy, aby zdobyć możliwość integracyjnego wyjazdu! Całkowita nowość na trasie Półmaratonu - również dla kibiców przewidziano nagrodę w postaci Vouchera na 5 000 zł - na najlepszą strefę kibica na trasie. Mamy nadzieję że będzie się działo!

Zapraszamy do zapisów, może któraś z tych nagród czeka właśnie na Ciebie!

Zapisy -> https://www.zmierzymyczas.pl/1656/iii-polmaraton-aleja-debow-czerwonych.html

Kategoria OPEN kobiet i mężczyzn  

Kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn

Kategoria drużynowa:

Dodatkowo wśród wszystkich zawodników półmaratonu rozlosowane zostaną dwa 7 dniowe pobyty dla 4 osób w Holiday Park&Resort. 

Nagroda dla najlepszej grupy kibiców na trasie Półmaratonu Dębów Czerwonych:

Voucher na 5 000 zł – regulamin na www.gosit-wieruszow.pl 

Nagrody dodatkowe:

Najstarszy/a zawodnik, Klasyfikacja Gmina Wieruszów, Klasyfikacja Gmina Łęka Opatowska

https://www.youtube.com/watch?v=olqFvRD0MT4

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij