WYDARZENIA 2026

Gry i zabawy

Połknij Sportowego Bakcyla! | Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 im. Czesława Miłosza w Rybniku

Dnia: 21/09/2026 w godzinach: 08:00 - 16:00
Sztolniowa 29 b, Rybnik, Śląskie
dzieci, młodzież, dorośli
Dyscyplina: Gry i zabawy

„Połknij Sportowego Bakcyla!” to szkolne wydarzenie organizowane z okazji Narodowego Dnia Sportu, którego celem jest promowanie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia oraz integracji społeczności szkolnej. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. W programie przewidziano różnorodne konkurencje sportowe, gry zespołowe, tory przeszkód, zabawy ruchowe oraz wyzwania sprawnościowe dostosowane do wieku uczestników.

Nie zabraknie również aktywności promujących zasady fair play, współpracę i dobrą zabawę. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich uczniów. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa wychowawcy lub nauczycielowi wychowania fizycznego i aktywnie włączyć się w przygotowane konkurencje. Każdy uczestnik będzie miał okazję spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach, odkryć radość płynącą z ruchu i – zgodnie z nazwą wydarzenia – połknąć sportowego bakcyla!

Zobacz jak dojechać:

Sztolniowa 29 b, Rybnik
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij