Widok na kort tenisowy z lotu ptaka.

KLUB TENISOWY Timing - tenis to nasza specjalność

Nie ma chyba lepszego miejsca w Warszawie, aby rozpocząć swoją przygodę z tenisem niż kameralny Klub Tenisowy Timing w Wilanowie. Tutaj nie idziemy na ilość, ale jakość. Liczy się dla nas indywidualne podejście do każdej osoby. Chcesz grać jak zawodowiec – damy Ci to, chcesz po prostu być w dobrej kondycji fizycznej – dla nas nic trudnego, chcesz poznać nowych ludzi i dobrze się bawić- zapraszamy do nas.


Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania, a nasi trenerzy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. U nas gramy cały roku. Mamy 3 hale tenisowe i dwa korty otwarte, małą kawiarenkę, szatnie z prysznicami. Jesteśmy organizatorami turniejów dla dzieci i dorosłych amatorów. Każdy wie, jak ważna jest aktywność fizyczna, a jeszcze taka przynosząca radość, to najlepsze lekarstwo na wszystko.

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia przygody z tenisem. Może ten sport stanie się dla Państwa pasją, a może sposobem na życie.


Na Narodowy Dzień Sportu przygotowaliśmy dla Państwa zajęcia pokazowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak i darmową rezerwację kortu. Można wynająć trenera na indywidualne zajęcia lub przyjść i poodbijać z przyjacielem.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij