WYDARZENIA 2023

Inne

Jajcarski Przełaj | Klub Sportowy Budowlani Łódź

Dnia: 17/09/2023 w godzinach: 11:00 - 13:00
Górnicza 5, Łódź, Łódzkie
dzieci, młodzież
Dyscyplina: Inne
Kontakt do organizatora:

Znudziła ci się okrągła piłka? Masz już dość nudnego biegania? Lubisz adrenalinę i dobrą zabawę? Chcesz poznać nowych, ciekawych ludzi?

Już 17 września Klub Sportowy Budowlani Łódź zorganizuje bieg przełajowy z elementami rugby, który odbędzie się na naszym stadionie przy ul. Górniczej 5.

Czeka Cię 10 stacji, między którymi liczyć się będzie Twoja szybkość i zwinność. Natomiast na każdej stacji najlepsi rugbiści i rugbistki z naszego klubu sprawdzą twoją sprawność, siłę i inteligencje oraz to, czy jak, prawdziwy zawodnik rugby potrafisz działać w zespole, a najlepszego z najlepszych czeka nagroda oraz miano najlepszego JAJCARSKIEGO PRZEŁAJOWCA.

Po wydarzeniu będziesz mógł porozmawiać z naszymi zawodnikami, a nawet poznać Reprezentantów i Reprezentantki Polski w tej niebanalnej dyscyplinie sportu.

Jeżeli Ci się spodoba i będziesz chciał/chciała zostać z nami na dłużej, przekażemy Ci wszelkie informacje jak stać się częścią naszej rugbowej rodziny.

Zobacz jak dojechać:

Górnicza 5, Łódź
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij