Kiedy? Data: 18/09/2022 w godzinach: 14:00 - 17:00
Kategoria wiekowa: +18
Kontakt do organizatora: 660786972

Zakończone


Żagań  “Podstawy bulgarian bag”

Data i miejsce: Szkolenie odbędzie się w niedzielę 18 września w Arena Żagań ulica Kochanowskiego 6 w godzinach 14.00 – 17.00. Prosimy uczestników o przybycie około 15-20 minut wcześniej abyśmy zdążyli Was zarejestrować.

Opis: Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wszystkie ćwiczenia wchodzą w skład najlepiej rozpoznawalnego i najbardziej lubianego treningu bulgarian bag: tzw. Protokołu 1

Prowadzący: Lech „LEON” Kledzik – jako jedyny Polak i jeden z bardzo niewielu na świecie posiada najwyższy stopień instruktorski bulgarian bag: Instruktor PRO.

Cena: Szkolenie jest za darmo. LEON jednak nigdy nie protestuje, jeżeli po zakończeniu zrobicie małą zbiórkę dla prowadzącego.

Certyfikaty: Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia

Rejestracja udziału: Zapisy tylko przez formularz zgłoszeniowy, który udostępnimy około 10 dni przed kursem

UWAGA: na prowadzonych przez LEONA szkoleniach zazwyczaj jest dużo więcej chętnych niż miejsc. Prosimy przed rejestracją zastanowić się czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Informacje dodatkowe: Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik: biuro@kettlebll.org.pl tel. 660786972 Tego samego dnia, w tym samym miejscu, LEON w godzinach 10.00-13.00 poprowadzi też bezpłatne, 3-godzinne szkolenie „Kultowe treningi kettlebell: 300 Maxwella” Więcej informacji o szkoleniach i kursach kettlebelll oraz bulgarian bag znajdziecie na stronie: kettlebell.org.pl/szkolenia

Znajdź na mapie ARENA ŻAGAŃ SPÓŁKA Z O.O. (HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA ARENA, ŻAGAŃ)