Kiedy? Data: 18/09/2022 w godzinach: 10:00 - 13:00
Kategoria wiekowa: +18
Kontakt do organizatora: 660786972

Zakończone


Żagań  “Kultowe treningi kettlebell: 300 Maxwella” za darmo.

Data i miejsce: Szkolenie odbędzie się w niedzielę 18 września w Arena Żagań ulica,Kochanowskiego 6 w godzinach 10.00 – 13.00. Prosimy uczestników o przybycie około 15-20 minut wcześniej abyśmy zdążyli Was zarejestrować.

Opis: Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z kilkunastoma technikami Kettlebell. Wspólnym ich mianownikiem jest fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu Kettlebell: „Trening 300 powtórzeń Steav’a Maxwella”. Jego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia. To jeden z najlepiej rozpoznawalnych, można powiedzieć „sztandarowych” treningów Kettlebell. Łączy on w sobie elementy zarówno rosyjskiej (giriewoj sport) jak i amerykańskiej (hardstyle) szkoły treningu z odważnikami.

Prowadzący: Lech „LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor Kettlebell.

Cena: Szkolenie jest za darmo. LEON jednak nigdy nie protestuje, jeżeli po zakończeniu zrobicie małą zbiórkę dla prowadzącego.

Certyfikaty: Szkolenie jest certyfikowane przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Polską Federację Sportów Odważnikowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia.

Rejestracja udziału: Zapisy tylko przez formularz zgłoszeniowy, który udostępnimy około 10 dni przed kursem.

UWAGA: na prowadzonych przez LEONA szkoleniach zazwyczaj jest dużo więcej chętnych niż miejsc. Prosimy przed rejestracją zastanowić się czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Informacje dodatkowe: Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik: biuro@kettlebll.org.pl tel. 660786972 Tego samego dnia, w tym samym miejscu, LEON w godzinach 14.00-17.00 poprowadzi też bezpłatne, 3-godzinne szkolenie „Żagań -Podstawy bulgarian bag” Więcej informacji o szkoleniach i kursach kettlebelll oraz bulgarian bag znajdziecie na stronie: kettlebell.org.pl/szkolenia

Znajdź na mapie ARENA ŻAGAŃ SPÓŁKA Z O.O. (HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA ARENA, ŻAGAŃ)