Zapraszamy do zapisów na www.zapisynds.com.pl

www.zapisynds.com.pl

Polski Związek Biathlonu

Adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Park Pszczelnik 3

Strona partnera: www.biathlon.com.pl/programy/biathlon-dla-kazdego

www.facebook.com/biathlondlakazdego

 

Nazwa wydarzenia: Biathlon dla każdego

Numer na liście: 126

Data i godzina: 15 września 2018, 10:00-15:00

Dyscyplina sportowa: biathlon

Opis wydarzenia: W zawodach może wystartować każdy, kto tylko czuje się na siłach do przemierzenia dystansu, który jest określany dla każdej z grup wiekowych przez regulamin zawodów. Zawodnicy podzieleni są na kategorie, gdzie każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy cenne nagrody. Zawody rozgrywane są w miejscach ogólnodostępnych, gdyż ostrą broń, która jest stosowana w biathlonie, zastępują karabinki laserowe. Są one całkowicie nieszkodliwe dla ludzi i otoczenia. Dzięki temu organizatorzy nie są w żaden sposób ograniczeni podczas doboru potencjalnych lokalizacji zawodów, a zawodnicy nie stwarzają podczas strzelania niebezpieczeństwa dla osób postronnych. Już sama broń laserowa wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Dzięki temu zawody można rozgrywać w licznie uczęszczanych miejscach takich jak: parki, centra miast itp.

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

Adres: MOSiR Pszczelnik, Park Pszczelnik

Strona partnera: www.facebook.com/siemianowiceslaskienasportowo1

 

Nazwa wydarzenia: Turniej “6” Piłkarskich o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie

Data i godzina: 15 września 2018, 9:00-17:00

Dyscyplina sportowa: piłka nożna

Opis wydarzenia: Turniej “6” Piłkarskich o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie to cykliczna impreza organizowana przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie oraz MOSiR „Pszczelnik”. Zgłoszenia do turnieju, zgodnie z regulaminem, przyjmowane są w Wydziale Kultury i Sportu UM (ul. Fitznerów 3) do dnia 12 września oraz mailowo (k_nos@um.siemianowice.pl). W turnieju udział mogą wziąć wszystkie chętne osoby, które ukończyły 15 rok życia. Osoby niepełnoletnie biorące udział w turnieju zostaną dopuszczone do rywalizacji po przedstawieniu pisemnej zgody rodziców na udział w zawodach. Udział w turnieju jest bezpłatny. Zwycięskie drużyny otrzymują puchar, a najlepszy strzelec oraz bramkarz otrzymuje statuetkę. W turnieju wezmą udział 24 drużyny po 6 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

Na górę strony