Zapraszamy do zapisów na www.zapisynds.com.pl

www.zapisynds.com.pl

Klub Joga I Fizjoterapia Poznań

Adres: Klub Joga I Fizjoterapia Poznań, ul. Langiewicza 2

Strona partnera: www.jogapoznan.pl

 

Nazwa wydarzenia: Joga w planie treningowym i rehabilitacji

Numer na liście: 118

Data i godzina: 15 września 2018, 13:00-14:00

Dyscyplina sportowa: joga relaksacyjna, korekcyjna, dynamiczna

Opis wydarzenia: Drobne, niezauważalne dysfunkcje układu ruchu mają ogromny wpływ na możliwość zwiększania obciążeń treningowych. Często lekceważymy sygnały organizmu i powoduje to przewlekłe kontuzje. Jak patrzeć na ciało, aby widzieć i czuć? Jak korzystać z jogi? Uczestnicy powinni mieć swobodny strój i matę do ćwiczeń. Ćwiczymy na boso, ale klapki przydadzą się do poruszania się po obiekcie.

Polski Związek Żeglarski 

Nazwa wydarzenia: Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej – PolSailng 2033

Data i godzina: od 30 lipca do 30 listopada 2018

Dyscyplina sportowa: żeglarstwo, windsurfing

Opis wydarzenia: Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej – PolSailng 2018 to między innymi bezpłatne zajęcia praktycznej nauki żeglowania i windsurfingu, podczas których uczestnicy mogą rozpocząć swoją żeglarską przygodę i poczynić pierwsze kroki w poznaniu tych niesamowitych wodnych dyscyplin.

Stacja Podolany

Adres: Stacja Podolany, ul. Strzeszyńska 61a

Strona partnera: www.stacjapodolany.pl/otworzsienasquash

 

Nazwa wydarzenia 1: Otwórz się na Squash

Numer na liście: 119

Data i godzina: 15 września 2018, 12:00-13:00

Dyscyplina sportowa: squash

Opis wydarzenia: „Otwórz się na Squash” to świetna, całkowicie darmowa okazja do spróbowania jednego z najbardziej popularnych sportów w Polsce w ostatnim czasie. W wydarzeniu może wziąć udział każdy. Godz.12:00 – trening dla dorosłych. Obowiązuje strój sportowy oraz zmienne czyste obuwie na halę na jasnej podeszwie lub oznaczone jako NON MARKING.

 

Nazwa wydarzenia 2: Otwórz się na Squash

Numer na liście: 120

Data i godzina: 15 września 2018, 13:00-14:00

Dyscyplina sportowa: squash

Opis wydarzenia: „Otwórz się na Squash” to świetna, całkowicie darmowa okazja do spróbowania jednego z najbardziej popularnych sportów w Polsce w ostatnim czasie. W wydarzeniu może wziąć udział każdy. Godz.13:00 – trening dla dzieci w wieku 5-9 lat. Obowiązuje strój sportowy oraz zmienne czyste obuwie na halę na jasnej podeszwie lub oznaczone jako NON MARKING.

 

Nazwa wydarzenia 3: Otwórz się na Squash

Numer na liście: 121

Data i godzina: 15 września 2018, 14:00-15:00

Dyscyplina sportowa: squash

Opis wydarzenia: „Otwórz się na Squash” to świetna, całkowicie darmowa okazja do spróbowania jednego z najbardziej popularnych sportów w Polsce w ostatnim czasie. W wydarzeniu może wziąć udział każdy. Godz.14:00 – trening „SQUASH NA OBCASACH” to nic innego jak trening przeznaczony tylko dla kobiet. Obowiązuje strój sportowy oraz zmienne czyste obuwie na halę na jasnej podeszwie lub oznaczone jako NON MARKING.

 

Nazwa wydarzenia 4: Otwórz się na Squash

Numer na liście: 122

Data i godzina: 15 września 2018, 15:00-16:00

Dyscyplina sportowa: squash

Opis wydarzenia: „Otwórz się na Squash” to świetna, całkowicie darmowa okazja do spróbowania jednego z najbardziej popularnych sportów w Polsce w ostatnim czasie. W wydarzeniu może wziąć udział każdy. Godz.15:00 – trening dla dzieci w wieku 10-13 lat. Obowiązuje strój sportowy oraz zmienne czyste obuwie na halę na jasnej podeszwie lub oznaczone jako NON MARKING.

Studio Jogi YAM

Adres: Studio Jogi YAM, ul. Kochanowskiego 4

Strona partnera: www.joga-yam.pl

 

Nazwa wydarzenia 1: Joga rodzinna

Numer na liście: 273

Data i godzina: 15 września 2018, 10:45-11:45

Dyscyplina sportowa: joga

Opis wydarzenia: Zapraszamy na zajęcia jogi rodzinnej, gdzie w wyjątkowy i twórczy sposób można spędzić czas razem z dzieckiem. Na zajęciach rodzic / opiekun ćwiczy razem z dzieckiem. Wspólne spotkania i ćwiczenie na matach sprzyja pogłębieniu więzi rodzinnych i poczucia bliskości. Jest to szczególny moment, gdzie dzieci pokazują swój świat dorosłym, a dorosły budzi w sobie dziecko. Joga rodzinna to nie tylko doskonała zabawa, ale również praca nad własnym ciałem, przyjmowanie prawidłowej postawy, budowanie siły mięśni, elastyczności ciała, nauka asan wspólnie z dorosłym. Kształtowanie nawyku zdrowego ruchu na cale życie. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Każdemu dziecku powinien towarzyszyć opiekun. Jeśli w rodzinie jest więcej, niż dwoje dzieci, należy przyjść z jeszcze jedną osobą dorosłą. Ani opiekun ani dziecko nie muszą mieć żadnego doświadczenia w praktykowaniu jogi. Wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój, przyjść na zajęcia i świetnie się bawić.

 

Nazwa wydarzenia 2: Vinyasa joga

Numer na liście: 274

Data i godzina: 15 września 2018, 12:00-13:30

Dyscyplina sportowa: joga

Opis wydarzenia: Vinyasa krama jest metodą praktyki asan i ich wariantów w różnych zakresach ruchu skupionych wokół pewnych dobrze znanych pozycji. Według tradycji Śri Krishnamacaryi, ruchy wykonywane są powoli z oddechem płynnie towarzyszącym ruchowi. Ruch musi być zsynchronizowany z oddechem, a umysł podąża za oddechem, dzięki czemu umysł, oddech i ruch są w idealnej harmonii. Zjednoczenie ciała i umysłu dzieje się dzięki oddechowi, który można by tu porównać do uprzęży. Jest 10 podstawowych sekwencji, które biorą swój początek od pozycji stojących, od asan siedzących, od pozycji. Jest ponad 700 vinyas, które były nauczane przez Krishnamacaryę. Praktyka vinyasa krama pozwala, aby całe ciało pracowało – wszystkie stawy, więzadła i mięśnie, w ten sposób system jest zaprojektowany. Gdy towarzyszy temu głęboki oddech, wewnętrzne mięśnie klatki piersiowej, brzucha i dna miednicy oraz organy wewnętrzne także uczestniczą w ćwiczeniach.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda