Treningi na pikniku w ramach VI edycji Narodowego Dnia Sportu

Podczas Pikniku 15 września każdy będzie mógł wziąć udział w treningach, które wspólnie z naszymi Ambasadorami i Partnerami przygotujemy w specjalnym namiocie treningowym. Udział w treningach jest bezpłatny, ale obowiązują na nie zapisy tutaj. Sprawdźcie, jakie treningi i spotkania dla Was przygotowujemy!

12:00 – Wykład magazynu Hipoalergiczni

Piknik rozpoczynamy 20 minutową prelekcją na temat zdrowej diety i zapobieganiu otyłości wśród dzieci. Redaktor Naczelna pisma Hipoalergiczni – Żaneta Geltz- opowie o odżywianiu, opartym o zasady nowej piramidy żywieniowej wg Uniwersytetu Harvarda.

Numer na stronie zapisów: 276

13:00 – Powitanie słońca z Ochota na Jogę

Jeśli chcecie naprawdę dobrze rozpocząć Narodowy Dzień Sportu – zarówno ciałem, jak i duchem – dołączcie do naszego treningu z profesjonalnym joginem. Zapraszamy z własnymi matami.

Numer na stronie zapisów: 277

14:00 – Trening z trenerem bosku tajskiego Grzegorzem Sobieszkiem 

Jeśli chcielibyście zgłębić tajniki walk MMA – to spotkanie z naszym Ambasadorem będzie idealne. Zapraszamy!

Numer na stronie zapisów: 278

15:00 – Trening motywacyjny z Magdaleną Hajkiewicz autorką bloga wiem-co-jem.pl

Wykład dietetyczny i motywujący do aktywności fizycznej oraz tzw. “trening mentalny”, który wydobędzie z Was motywację do dalszych aktywności fizycznej!

Numer na stronie zapisów: 279

15:40 – Trening motywacyjny z Piotrem Cieszewskim – Zdobywcą Mount Everest

Jak zdobywali najwyższą górę świata pierwsi zdobywcy, a jak robi to się po 65 latach?  Jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo w górach? Jak radzić sobie z kryzysami i osiągać ambitne cele? Zapraszamy na wykład Piotra Cieszewskiego.

16:00 – Trening fitness z Fit Matką Wariatką oraz Vegeneratem 

To chyba najbardziej zwariowani ludzie w polskim fit-świecie! Koniecznie poznajcie ich na naszym pikniku – spotkanie z Fit Matką Wariatką i Vegeneratem zakończy serię przygotowanych przez nas spotkań.

Numer na stronie zapisów: 281

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda