Podstawowa forma współpracy - PARTNER

W ramach tego rodzaju współpracy Partnerzy Narodowego Dnia Sportu mogą organizować nieograniczoną liczbę wydarzeń. Z uwagi na obostrzenia sanitarne i bezpieczeństwo zarówno organizatorów, jak i uczestników, rekomendujemy organizowanie większej liczby grup zajęć – dla mniejszych grup osób. Do grona Partnerów zachęcamy małe kluby, lokalne punkty sportowe, publiczne placówki takie, jak np. szkoły, Ośrodki Sportu i Rekreacji i inne.

Dla Partnerów organizujących wydarzenia we własnych placówkach przewidujemy bezpłatne szkolenie z zakresu organizacji wydarzeń sportowych w dobie reżimu sanitarnego i aktualnych obostrzeń. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Po uzupełnieniu formularza, zweryfikowaniu go i zaakceptowaniu, wydarzenia Partnerów trafią na stronę Narodowego Dnia Sportu – do specjalnie przygotowanej bazy wydarzeń, dzięki czemu łatwo będzie je odszukać i zapoznać się z podstawowymi informacjami, zasadami udziału. Istnieje także możliwość podzielenia się wybranym treningiem w formie online. Wówczas prosimy o wysłanie odnośnika do treningu za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Ta forma współpracy jest BEZPŁATNA. 

Jedyne warunki, które należy spełnić, dołączając do grona Partnerów Narodowego Dnia Sportu, to:

  • zorganizowanie wydarzenia sportowego w dniu 11 września 2021 (opcjonalnie w ten weekend),
  • wydarzenie musi być bezpłatne i ogólnodostępne,
  • zgłoszenie należy wysłać do nas w formie poprawnie uzupełnionego formularza.

Formularz zgłoszeniowy

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

Na górę strony