Dlaczego warto zostać naszym partnerem?

Polacy coraz chętniej uprawiają sport. Angażują się w bieganie, treningi na siłowni, fitness, taniec, sztuki walki, jogę, jazdę na rowerze i wiele innych. Oferta sportowa w Polsce stale się powiększa. Budowanie skojarzeń z niezwykle modnym (i zdrowym!) hobby, z plenerowymi imprezami, to inwestycja w wizerunek firmy oraz możliwości pozyskania nowych klientów.

NARODOWY DZIEŃ SPORTU to inicjatywa od lat ciesząca się mianem medialnej i doskonale nagłaśnianej (ekwiwalent reklamowy I edycji Narodowego Dnia Sportu wyniósł 150 000 PLN – VII edycja to już  2 000 000 PLN). Każdorazowo w porozumieniu z naszymi Partnerami określamy indywidualne potrzeby i plan działań, co pozwala na optymalne wykorzystanie szans marketingowych.

Partnerzy otrzymują ekspozycję na naszej stronie internetowej, w komunikacji elektronicznej Narodowego Dnia Sportu, w reklamach prasowych i radiowych, na drukowanych materiałach reklamowych, a także podczas imprezy w całej Polsce.

Do każdego Partnera podchodzimy indywidualnie.

Obecność wydarzenia w mediach to widoczność jego Partnera.

Logo Państwa firmy może być obecne podczas wszystkich naszych wydarzeń. NARODOWY DZIEŃ SPORTU to kilka tysięcy treningów w całej Polsce. Partner może też ufundować trening z jednym ze znanych polskich sportowców, bieg czy piknik zdrowia. W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele imprez towarzyszących. Wszystko zależy od Państwa potrzeb, możliwości i wkładu finansowego.

Naszymi Patronami medialnymi są największe media sportowe, informacyjne, lifestylowe, rodzinne i lokalne. W promocję NARODOWEGO DNIA SPORTU zaangażowane są też samorządy, które własnymi kanałami wspierają działania promocyjne.

Dzięki pakietowi sponsora strefy i współorganizatora dajemy Państwu możliwość budowania świadomości marki przy wykorzystaniu prestiżowej imprezy sportowej. Wchodzi w to wielomiesięczne kreowanie pozytywnych skojarzeń oraz cech takich jak: wytrwałość, zdrowie, radość, wiarygodność, solidność, pozytywne emocje, zwycięstwo czy sukces.

 

Zapraszamy też do kontaktu z nami:

Oliwia Kujawa

oliwia@zwalcznude.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

Na górę strony