Regulamin NDS

Regulamin Narodowego Dnia Sportu

 1. Narodowy Dzień Sportu (NDS) jest ogólnopolskim wydarzeniem prospołecznym organizowanym przez Fundację Zwalcz Nudę wspólnie z partnerami – instytucjami propagującymi sport. Celem nadrzędnym projektu jest popularyzacja powszechnego sportu amatorskiego.
 2. Fundacja Zwalcz Nudę udostępnia Partnerom możliwość publikacji informacji na temat powstałych treningów. Za treningi odpowiadają Partnerzy – Fundacja Zwalcz Nudę nie jest ich organizatorem.
 3. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.
 4. Partnerami NDS są firmy oraz organizacje, które swoją ofertą zachęcają do uprawiania sportów.
 5. Aby stać się Parterem NDS należy zorganizować dowolne wydarzenie sportowe (na żywo lub online) w dniu 11 września 2021 r. roku, z nieodpłatnym udziałem (lub przy wydarzeniach odpłatnych przygotować dla uczestników NDS konkretną ilość nieodpłatnych miejsc) i przesłać formularz zgłoszeniowy z opisem wydarzenia, lub wystawić się na pikniku na błoniach PGE Narodowego.
 6. Na stronie NDS od 1 sierpnia 2021 będą sukcesywnie umieszczane wydarzenia organizowane przez Partnerów w zakładkach tematycznych – posortowane według miejscowości i dyscypliny sportowej.
 7. W NDS jako Partner może wziąć udział każda placówka, która odeśle uzupełniony swoim wydarzeniem formularz i otrzyma potwierdzenie jego przyjęcia. Aby stać się Partnerem wydarzenia należy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, a w przypadku wyboru płatnego pakietu – wpłacić darowiznę na cele statutowe Fundacji Zwalcz Nudę.
 8. Formularz jest też dostępny na stronie NDS w zakładce: “Strefa Partnera”. Tu też zostały opisane pakiety umożliwiające przystąpienie do projektu.
 9. Wszyscy Partnerzy są zobowiązani do umieszczenia informacji w postaci plakatu na swoich stronach internetowych, stronach Facebook oraz w swoich placówkach. Plakat Partnerzy mogą osobiście odebrać z jednego z punktów Fundacji Zwalcz Nudę lub samodzielnie wydrukować.
 10. Zmiany danych lub opisu wydarzenia – partnerzy powinni zgłaszać na maila oliwia@zwalcznude.pl – będą one wprowadzane w ciągu 3 dni roboczych od ich otrzymania.
 11. Z uwagi na fakt, że większość wydarzeń ma ograniczenia ze względu na liczbę osób, które mogą w nich uczestniczyć – uczestników prosimy o rejestrację. Rejestracja odbywa się bezpośrednio u Partnerów NDS.
 12. Poprzez zgłoszenie udziału w NDS, uczestnicy wyrażają jednocześnie zgodę na wykorzystanie przez organizatora swojego wizerunku oraz wizerunków osób nieletnich pozostających pod ich opieką.
 13. Partnerzy Narodowego Dnia Sportu, organizując wydarzenia w ramach projektu, oświadczają, że będą przestrzegać zasad i zaleceń GIS w związku z zagrożeniem epidemicznym COVID-19, w tym m.in. dystansu społecznego, zasłaniania ust i nosa – zgodnie z aktualnymi obostrzeniami.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda