Regulamin NDS

Regulamin Narodowego Dnia Sportu

 1. Narodowy Dzień Sportu (NDS) jest ogólnopolskim wydarzeniem prospołecznym organizowanym przez Fundację Zwalcz Nudę wspólnie z partnerami – instytucjami propagującymi sport. Celem nadrzędnym projektu jest popularyzacja powszechnego sportu amatorskiego.
 2. Fundacja Zwalcz Nudę udostępnia Partnerom możliwość publikacji informacji na temat powstałych treningów. Za treningi odpowiadają Partnerzy – Fundacja Zwalcz Nudę nie jest ich organizatorem.
 3. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
 4. Partnerami NDS są firmy oraz organizacje, które swoją ofertą zachęcają do uprawiania sportów.
 5. Aby stać się Parterem NDS należy zorganizować dowolne wydarzenie sportowe (na żywo lub online) w dniu 11 września 2021 r. roku, z nieodpłatnym udziałem (lub przy wydarzeniach odpłatnych przygotować dla uczestników NDS konkretną ilość nieodpłatnych miejsc) i przesłać formularz zgłoszeniowy z opisem wydarzenia, lub wystawić się na pikniku na błoniach PGE Narodowego.
 6. Na stronie NDS od 1 sierpnia 2021 będą sukcesywnie umieszczane wydarzenia organizowane przez Partnerów w zakładkach tematycznych – posortowane według miejscowości i dyscypliny sportowej.
 7. W NDS jako Partner może wziąć udział każda placówka, która odeśle uzupełniony swoim wydarzeniem formularz i otrzyma potwierdzenie jego przyjęcia. Aby stać się Partnerem wydarzenia należy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, a w przypadku wyboru płatnego pakietu – wpłacić darowiznę na cele statutowe Fundacji Zwalcz Nudę.
 8. Formularz jest też dostępny na stronie NDS w zakładce: “Strefa Partnera”. Tu też zostały opisane pakiety umożliwiające przystąpienie do projektu.
 9. Wszyscy Partnerzy są zobowiązani do umieszczenia informacji w postaci plakatu na swoich stronach internetowych, stronach Facebook oraz w swoich placówkach. Plakat Partnerzy mogą osobiście odebrać z jednego z punktów Fundacji Zwalcz Nudę lub samodzielnie wydrukować.
 10. Zmiany danych lub opisu wydarzenia – partnerzy powinni zgłaszać na maila oliwia@zwalcznude.pl – będą one wprowadzane w ciągu 3 dni roboczych od ich otrzymania.
 11. Z uwagi na fakt, że większość wydarzeń ma ograniczenia ze względu na liczbę osób, które mogą w nich uczestniczyć – uczestników prosimy o rejestrację. Rejestracja odbywa się bezpośrednio u Partnerów NDS.
 12. Partnerzy pikniku, którzy rezygnują z udziału wydarzenia do 7 dni przed NDS – zobowiązani są pokryć koszty swojego udziału w projekcie.
 13. Poprzez zgłoszenie udziału w NDS, uczestnicy wyrażają jednocześnie zgodę na wykorzystanie przez organizatora swojego wizerunku oraz wizerunków osób nieletnich pozostających pod ich opieką.
 14. Partnerzy Narodowego Dnia Sportu, organizując wydarzenia w ramach projektu, oświadczają, że będą przestrzegać zasad i zaleceń GIS w związku z zagrożeniem epidemicznym COVID-19, w tym m.in. dystansu społecznego, zasłaniania ust i nosa – zgodnie z aktualnymi obostrzeniami.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

Na górę strony