O nas

Zwalcz Nudę to ludzie pełni pasji i dobrych pomysłów. Zajmujemy się organizacją wydarzeń, pikników rodzinnych i gier miejskich. Nasze największe projekty to Warszawskie Dni Rodzinne, czyli dwa weekendy w roku, w których setki stołecznych miejsc przyjaznych rodzinom, przygotowują bezpłatne warsztaty, zajęcia i dni otwarte, a także Narodowy Dzień Sportu – ogólnopolskie wydarzenie, w ramach którego mobilizujemy cały kraj do uprawiania sportu,  organizując wydarzenia nawet w najdalszych zakątkach Polski.

Z kolei dzięki naszym grom miejskim, uczestnicy w wakacje będą mieli okazję przenieść się do świata bajek wspólnie z super-bohaterem Kapitanem Warszawą, a w Święta stać się studentami Akademii Elfów Świętego Mikołaja.

Sprawdź na naszej stronie jakie zaplanowaliśmy dla Was wydarzenia na ten rok:

www.zwalcznude.pl

www.narodowydziensportu.pl

www.warszawskiednirodzinne.pl

Nasza siedziba znajduje się w dzielnicy Praga-Południe, gdzie prowadzimy również Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę. W Klubie wszystkie zajęcia dla dzieci i ich rodziców są bezpłatne.

Więcej informacji o Fundacji Zwalcz Nudę:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

Na górę strony