WSPÓŁPRACA Z MIASTAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkie samorządy lokalne do współpracy przy tegorocznej edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU.

Udział w NARODOWYM DNIU SPORTU jest promocją dla miejscowości i regionu, a wszyscy, którzy podejmą z nami współpracę, zostaną szczególnie potraktowani w ogólnopolskiej kampanii promującej VIII edycję Narodowego Dnia Sportu. Gwarantujemy Państwu dedykowaną zakładkę na naszej stronie z nazwą miejscowości – dzięki temu mieszkańcy z łatwością znajdą wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach NDS.

Zachęcamy więc do zostania Miastem Partnerskim Narodowego Dnia Sportu:

W ramach współpracy barterowej Fundacja Zwalcz Nudę:

 1. zaprasza nieodpłatnie wszystkie lokalne punkty sportowe do udziału w wydarzeniu
 2. gwarantuje przygotowanie na naszej stronie podstrony miejscowości, dedykowanej lokalnym wydarzeniom
 3. przygotuje wydarzenia plakat dedykowany miastu – graficznie (do własnego wydruku)
 4. umieści logo miasta-partnera na wszystkich materiałach promocyjnych dedykowanych miastu
 5. pozyska lokalne patronaty medialne
 6. przygotuje dedykowaną miastu notatkę prasową oraz prześle ją do wybranych lokalnych i regionalnych mediów

Dodatkowo, Partnerzy Narodowego Dnia Sportu mogą liczyć na nieodpłatne szkolenie z organizacji wydarzeń sportowych w dobie reżimu i obostrzeń sanitarnych.

W ramach współpracy Miasto zobowiązuje się do:

 1. wydrukowania plakatów z logotypem Miasta (we własnym zakresie) i rozwieszenia ich w miejscach użyteczności publicznej;
 2. zorganizowania co najmniej 2-5 wydarzeń sportowych w ramach Narodowego Dnia Sportu (mogą to być wydarzenia przygotowane przez lokalne OSIR-y, Orliki czy firmy prywatne)
 3. przesłania – przygotowanej przez Fundację Zwalcz Nudę – notatki prasowej do lokalnych mediów
 4. umieszczenia informacji o VIII edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU i wszystkich wydarzeniach lokalnych na stronie www i na FB Miasta do dnia 1 września 2020 roku
 5. jeżeli istnieje taka możliwość – przeprowadzenie kampanii w komunikacji miejskiej (na koszt własny, Fundacja może przygotować grafiki – po uprzedniej konsultacji)

UWAGA! Miasto może się zdecydować na ten pakiet również odpłatnie. W takim przypadku pracownicy Fundacji Zwalcz Nudę w imieniu Miasta zorganizują powyższe działania. Koszt pakietu Partnera (nie w barterze) to 5000 PLN – rozliczenie na zasadzie wsparcia fundacji, np.: mały grant.

Kontakt dla Miast Partnerskich:

Patrycja Żywina

patrycja@zwalcznude.pl

Formularz zgłoszeniowy:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda