Strefa Partnera

NARODOWY DZIEŃ SPORTU to inicjatywa od lat ciesząca się mianem medialnej i doskonale nagłaśnianej.

Każdorazowo w porozumieniu z naszymi PARTNERAMI określamy indywidualne potrzeby i plan działań, co pozwala na optymalne wykorzystanie szans marketingowych.

PARTNERZY otrzymują ekspozycję na naszej stronie internetowej, w komunikacji elektronicznej Narodowego Dnia Sportu, w reklamach prasowych i radiowych, na drukowanych materiałach reklamowych, a także podczas imprezy w całej Polsce i na pikniku na błoniach PGE Narodowego. Do każdego Partnera podchodzimy kontekstowo.

Kilka liczb dotyczących siódmej edycji projektu:

  • setki bezpłatnych wydarzeń w całej Polsce, w kilkuset miejscowościach
  • kilkuset Partnerów wydarzenia
  • 10 000 uczestników pikniku na błoniach PGE Narodowego
  • setki publikacji w Internecie i mediach RTV

Dokładne dane z poprzednich edycji są dostępne w zakładce MEDIA.

Informacje dotyczące współpracy zostały opisane w dedykowanych zakładkach u góry strony. Dla Partnerów lokalnych prowadzących własne punkty sportowe przygotowaliśmy pakiety: brąz, srebro i złoto; dla Partnerów zainteresowanych tylko udziałem w pikniku w Warszawie pakiety VIP i złoty piknikowy, dla firm, które są zainteresowane współpracą rozszerzoną – pakiet sponsora strefy.

Zapraszamy do zapoznania się z pakietami, a jeśli macie Państwo inne pomysły na współpracę – zapraszamy do kontaktu – chętnie je rozważymy.

 

Kontakt:

Oliwia Kujawa

oliwia@zwalcznude.pl

formularz zgłoszeniowy

prezentacja 2020

dostępne wkrótce

media plan 2020

dostępne wkrótce

raport z VII edycji

dostępne wkrótce

Tak było podczas poprzednich edycji Narodowego Dnia Sportu

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda