Strefa Partnera

NARODOWY DZIEŃ SPORTU to inicjatywa od lat ciesząca się mianem medialnej i doskonale nagłaśnianej (ekwiwalent reklamowy czwartej edycji prawie 1 500 000 PLN).

Każdorazowo w porozumieniu z naszymi PARTNERAMI określamy indywidualne potrzeby i plan działań, co pozwala na optymalne wykorzystanie szans marketingowych.

PARTNERZY otrzymują ekspozycję na naszej stronie internetowej, w komunikacji elektronicznej Narodowego Dnia Sportu, w reklamach prasowych i radiowych, na drukowanych materiałach reklamowych, a także podczas imprezy w całej polsce i na pikniku na Błoniach PGE Narodowego. Do każdego Sponsora podchodzimy kontekstowo.

Kilka liczb dotyczących czwartej edycji projektu:

 • ponad 300 000 uczestników w całym kraju
 • kilka tysięcy bezpłatnych wydarzeń w całej Polsce, w kilkuset miejscowościach
 • prawie tysiąc Partnerów wydarzenia
 • setki publikacji w Internecie i mediach RTV

Dokładne dane z poprzednich edycji są dostępne w zakładce MEDIA.

Informacje dotyczące współpracy zostały opisane w dedykowanych zakładkach po lewej stronie. Dla Partnerów lokalnych prowadzących własne punkty sportowe przygotowaliśmy pakiety: brąz, srebro i złoto; dla Partnerów zainteresowanych tylko udziałem w pikniku w Warszawie pakiety VIP i złoty, dla firm, dla firm, które są zainteresowane współracą rozszerzoną – pakiet sponsora strefy.

Zapraszamy do zapoznania się z pakietami, a jeśli macie Państwo inne pomysły na współracę – zapraszamy do kontaktu – chętnie je rozważymy.

Zachęcamy do porównania wszystkich pakietów, z których możecie Państwo skorzystać.

Poniżej tabela dot. wydarzeń z całej Polski.

Porównanie pakietów pod względem pikniku na błoniach PGE Narodowego.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania

formularz_zgloszeniowy-NDS_2017.doc
Dokument Microsoft Word [62.5 KB]

Raport z poprzedniej edycji NDS
Raport – narodowy dzieD sportu.pdf
Dokument PDF [6.8 MB]

Prezentacja NDS
Narodowy_Dzien_Sportu_2017.pdf
Dokument PDF [3.9 MB]

 

Formularz zgłoszeniowy prosimy wysyłać na adres:

nds@zwalcznude.pl

Kontakt:

Prezes Fundacji Zwalcz Nudę

Krystyna Radkowska

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

TAK BYŁO PODCZAS III EDYCJI NDS

Dlaczego warto zostać naszym partnerem?

Polacy coraz chętniej uprawiają sport. Angażują się w bieganie, treningi na siłowni, fitness, taniec, sztuki walki, jogę, jazdę na rowerze i wiele innych. Oferta sportowa w Polsce stale się powiększa. Budowanie skojarzeń z niezwykle modnym (i zdrowym!) hobby, z plenerowymi imprezami, to inwestycja w wizerunek firmy oraz możliwości pozyskania nowych klientów.

NARODOWY DZIEŃ SPORTU to inicjatywa od lat ciesząca się mianem medialnej i doskonale nagłaśnianej (ekwiwalent reklamowy I edycji Narodowego Dnia Sportu wyniósł 150 000 PLN – IV edycja to już prawie 1 500 000 PLN). Każdorazowo w porozumieniu z naszymi Partnerami określamy indywidualne potrzeby i plan działań, co pozwala na optymalne wykorzystanie szans marketingowych.

Partnerami otrzymują ekspozycję na naszej stronie internetowej, w komunikacji elektronicznej Narodowego Dnia Sportu, w reklamach prasowych i radiowych, na drukowanych materiałach reklamowych, a także podczas imprezy w całej polsce i na pikniku.

Do każdego Partnera podchodzimy kontekstowo.

Obecność wydarzenia w mediach to widoczność jego Partnera.

Logo Państwa firmy może być obecne podczas wszystkich naszych wydarzeń. NARODOWY DZIEŃ SPORTU to kilka tysięcy treningów w całej Polsce. Partner może też ufundować trening z jednym ze znanych polskich sportowców, bieg czy piknik zdrowia. W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele imprez towarzyszących. Wszystko zależy od Państwa potrzeb, możliwości i wkładu finansowego.

Naszymi Patronami medialnymi są największe media sportowe, informacyjne, lifestylowe, rodzinne i lokalne. W promocję NARODOWEGO DNIA SPORTU zaangażowane są też samorządy, które własnymi kanałami wspierają działania promocyjne.

Dzięki pakietowy sponsora strefy i współorganizatora dajemy Państwu możliwość budowania świadomości marki przy wykorzystaniu prestiżowej imprezy sportowej. Wchodzi w to wielomiesięczne kreowanie pozytywnych skojarzeń oraz cech takich jak: wytrwałość, zdrowie, radość, wiarygodność, solidność, pozytywne emocje, zwycięstwo czy sukces.

Warto być z nami także z bardzo prostych przyczyn ekonomicznych.

W zależności od wybranego pakietu, koszt zostania partnerem NARODOWEGO DNIA SPORTU to koszt 1/6 pozyskanego ekwiwalentu reklamowego.

Szczegółowe opisy każdego z dostępnych pakietów znajdą Państwo po lewej stronie.

 

Zapraszamy też do kontaktu z nami:

Krystyna Radkowska

Prezes Fundacji Zwalcz Nudę

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

WSPÓŁPRACA Z MIASTAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkie Miasta, Gminy, Powiaty i Województwa do współpracy przy tegorocznej edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU.

Udział w NARODOWYM DNIU SPORTU jest promocją dla Miasta i regionu, a wszyscy, którzy podejmą z nami współpracę, zostaną szczególnie potraktowani w ogólnopolskiej kampanii promującej NARODOWY DZIEŃ SPORTU.

Gwarantujemy Państwu dedykowaną zakładkę na naszej stronie z nazwą miejscowości – dzięki temu mieszkańcy z łatwością znajdą wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach NARODOWEGO DNIA SPORTU.

Przygotowaliśmy 2 pakiety dopasowane do różnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi możliwościami współpracy.

 

PAKIET BARTEROWY

DLA MIASTA PARTNERSKIEGO

W ramach współpracy barterowej, Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza NIEODPŁATNIE* wszystkie lokalne punkty sportowe do udziału w wydarzeniu oraz w ogólnopolskiej promocji wydarzeń lokalnych**. W ramach współpracy gwarantujemy przygotowanie na naszej stronie podstrony Miasta, dedykowanej lokalnym wydarzeniom.

*UWAGA! NIEODPŁATNA oferta dotyczy PAKIETU BRĄZOWEGO, SREBRNEGO I ZŁOTEGO i jest ważna w przypadku przesłania poprawnie wypełnionych formularzy najpóźniej do dnia 30 lipca 2017 roku włącznie. Po tym terminie pakiety są płatne.

**Logo Miasta-Partnera znajdzie się we wszystkich materiałach promocyjnych dedykowanych Miastu przygotowanych przez fundację, a informacja o partnerstwie Miasta pojawi się w kampanii ogólnopolskiej.

W ramach współpracy Miasto zobowiązuje się do przeprowadzenia szeregu działań na swoim terenie, w szczególności:

 1. wydrukowania plakatów z logotypem Miasta (we własnym zakresie);
 2. rozwieszenia plakatów w szkołach, bibliotekach, OSIRach, punktach medycznych i innych – lokalna wersja plakatu zostanie przygotowana i przesłana do Miasta przez Fundację Zwalcz Nudę;
 3. przeprowadzenia kampani w lokalnych środkach komunikacji miejskiej – na koszt własny;
 4. przesłania – przygotowanej przez Fundację Zwalcz Nudę – notatki prasowej do wszystkich lokalnych mediów;
 5. przygotowania przynajmniej 5 wydarzeń sportowych (w przypadku mniejszych miejscowości 2 wydarzeń) – mogą to być wydarzenia przygotowane przez lokalne OSIR-y, Orliki czy firmy prywatne (Miasto nie musi bezpośrednio organizować wydarzeń);
 6. umieszczenia informacji o IV edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU i wszystkich wydarzeniach lokalnych na stronie www i na FB Miasta do dnia 1 września 2017 roku;
 7. inne, ustalane indywidualnie.

UWAGA! Miasto może się zdecydować na ten pakiet również odpłatnie. W takim przypadku pracownicy Fundacji Zwalcz Nudę w imieniu Miasta zorganizują powyższe działania. Koszt pakietu Partnera (nie w barterze) to 5000 PLN – rozliczenie na zasadzie wsparcia fundacji, np.: mały grant.

 

PAKIET MIASTA WSPIERAJĄCEGO

W ramach pakietu Miasta wspierającego, Fundacja oferuje 50% rabat dla wszystkich lokalnych punktów sportowych* oraz ogólnopolskiej promocji wydarzeń lokalnych i przygotowania specjalnej podstrony dedykowanej lokalnym wydarzeniom z informacją o współpracy z władzami samorządowymi.

*UWAGA! Oferta jest aktualna dla PAKIETU BRĄZOWEGO, SREBRNEGO I ZŁOTEGO w przypadku przesłania poprawnie wypełnionych formularzy najpóźniej do dnia 15 sierpnia 2017 roku włącznie. Po tym terminie pakiety są płatne w normalnej taryfie bez rabatu.

W ramach współpracy MIASTO WSPIERAJACE zobowiązuje się do działań na swoim terenie, w szczególności:

 1. wsparcia NARODOWEGO DNIA SPORTU patronatem;
 2. rozwieszenia plakatów w szkołach, bibliotekach, OSIRach, punktach medycznych i innych – organizatorzy NARODOWEGO DNIA SPORTU dostarczą wydrukowane plakaty do władz Miasta – jest to ogólnopolska wersja plakatu drukowana na całą Polskę, nie lokalna, bez logo Miasta;
 3. przesłania przygotowanej przez Fundację Zwalcz Nudę notatki prasowej do wszystkich lokalnych mediów;
 4. przygotowania przynajmniej 1 wydarzenia sportowego (np.: zorganizowanie meczu piłki nożnej na miejskim boisku, przygotowanie 20 wejściówek na miejski basen, czy też udostępnienie sali do poprowadzenia treningu, etc.);
 5. umieszczenia informacji o IV edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU i o wydarzeniach lokalnych na stronie www i na FB Miasta do dnia 1 września 2017 roku;
 6. inne, ustalane indywidualnie.

Fundacja Zwalcz Nudę przygotuje odpowiedni rozmiar grafiki do umiezczenia informacji np. w KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ;

Miasto (gmina) może się zdecydować na ten pakiet również odpłatnie. W takim przypadku pracownicy Fundacji Zwalcz Nudę w imieniu miasta zorganizują  powyższe działania. Koszt pakietu Partnera (nie w barterze) to 2000 PLN – na zasadzie wsparcia fundacji, może to być mały grant.

formularz_zgloszeniowy-NDS_2017.doc
Dokument Microsoft Word [62.5 KB]

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Krystyna Radkowska

Prezes Fundacji Zwalcz Nudę

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

WSPÓŁPRACA ZE ZWIĄZKAMI SPORTOWYMI

Serdecznie zapraszamy Związek Piłki Ręcznej w Polsce do współpracy przy kolejnej – IV edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU, społecznej, ogólnopolska inicjatywa Fundacji Zwalcz Nudę, współorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Partnerów, takich jak: Polski Komitet Olimpijski, Polska Agencja Prasowa, PGE Narodowy, TVP SPORT, Radio Zet GOLD i inni.

Celem przedsięwzięcia jest promocja aktywnego stylu życia, dlatego wspólnie z Partnerami przygotujemy szereg ogólnodostępnych, darmowych wydarzeń sportowych, pośród których niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej, każdy znajdzie coś dla siebie.

W ramach współpracy barterowej Fundacja Zwalcz Nudę zobowiązuje się do:

 • przygotowania nieodpłatnego pakietu (BRĄZOWY I SREBRNY) dla członków Związku Sportowego;
 • przeprowadzenia ogólnopolskiej promocji przygotowanego przez Związek Sportowy TRENINGU Z MISTRZEM;
 • w przypadku przygotowania przez Związek Sportowy w całej Polsce 10 treningów, Organizator przygotuje dedykowaną danej dyscyplinie sportowej, kontekstową podstronę wydarzenia na stronie NARODOWEGO DNIA SPORTU;
 • umieszczenia logotypu Związku Sportowego na wybranych materiałach promujących wydarzenie;
 • przygotowania dedykowanego stoiska i animacji na PIKNIKU w dniu realizacji akcji. Wymiary stoiska to 20 m2; dodatkowo gwarantujemy prąd i inne – do ustalenia indywidualnego.;

W ramach współpracy barterowej Związek Sportowy zobowiązuje się do:

 • zaproszenia członków Związku Sportowego, w tym do poinformowania o możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu wszystkich punktów sportowych oraz sportowców zrzeszonych w Związku (Udział dla nich jest bezpłatny w PAKIECIE SREBRNYM i BRĄZOWYM przy zgłoszeniu do 15 sierpnia 2017 roku.
 • przygotowania treningu z MISTRZEM reprezentującym Związek Sportowy;
 • wsparcia medialnego, tym: umieszczenie zaproszenia na przygotowane treningi na stronie internetowej i na Facebooku oraz w notce prasowej rozsyłanej do mediów branżowych.
 • opcjonalnie, zorganizowanie animacji na Pikniku odbywającym się na błoniach stadionu PGE Narodowego w dniu wydarzenia;
 • inne, ustalane indywidualnie.

DODATKOWO, istnieje możliwość przygotowania powyższego pakietu w formie ODPŁATNEJ, dedykowanego Związkowi Sportowemu. W wypadku tego typu współpracy, pracownicy Fundacji Zwalcz Nudę zorganizują opisane wyżej działania w imieniu Związku Sportowego. Związek Sportowy wskaże jedynie MISTRZA, który będzie go reprezentował podczas IV edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU. Koszt takiego pakietu to 8000 PLN. Forma rozliczenia: darowizna na rzecz Fundacji Zwalcz Nudę.

 

Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt z koordynatorem projektu.

formularz_zgloszeniowy-NDS_2017.doc
Dokument Microsoft Word [62.5 KB]

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Krystyna Radkowska

Prezes Fundacji Zwalcz Nudę;

Koordynator Narodowego Dnia Sportu – województwo mazowieckie

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

SPONSOR STREFY

NARODOWY DZIEŃ SPORTU to ogólnopolska inicjatywa utworzona przez Fundację Zwalcz Nudę, współorganizowana z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Partnerami, takimi jak: Polski Komitet Olimpijski, Polska Agencja Prasowa, PGE Narodowy, TVP SPORT i inni.

Celem wydarzenia jest promocja aktywnego stylu życia. Wspólnie z Partnerami przygotowujemy szereg ogólnodostępnych, darmowych wydarzeń sportowych, pośród których niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej, każdy znajdzie coś dla siebie. Tegoroczne propozycje, to m. in.: treningi siłowe, biegi, taniec, fitness, sparingi bokserskie, crossfit, joga, piłka nożna, zdrowe odżywianie i wiele innych.

Podczas czterech edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU odbyło się kilkadziesiąt tysięcy bezpłatnych treningów podczas których uczestnicy mieli do dyspozycji ponad 100 dyscyplin sportowych. Skorzystało z nich już ponad 600 tysięcy osób. Do projektu przystąpiło łącznie ponad 1000 Partnerów / punktów sportowych z całej Polski.

AMBASADORAMI wydarzenia oraz trenerami w swojej dyscyplinie sportowej podczas poprzednich edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU byli m.in.: Iwona Guzowska, Mariusz Czerkawski, Andrzej Supron, Mariusz Pudzianowski, Jacek Wszoła, Łukasz Janik, Artur Noga, Piotr Świerczewski, Tomasz Kłos, Maciej Szczęsny, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i inni.

W RAMACH PAKIETU SPONSORA STREFY OFERUJEMY

 1. Umieszczenie LOGO SPONSORA STREFY wyróżniającej się wielkości ok. 10% “paska logotypowego” na plakatach (2500 szt.), bannerach i billboardach (50 szt.), ulotkach (5000 szt.) i mapach pikniku (5000 szt.).
 2. Umieszczenie LOGO SPONSORA STREFY wyróżniającej się wielkości w reklamie prasowej, w prasie codziennej i branżowej. W tym gwarantowane 3 publikacje w prasie (logo lub wzmianka/informacja) oraz 30 publikacji w Internecie z opisem STREFY SPONSORA.
 3. Umieszczenie LOGO SPONSORA STREFY wyróżniającej się wielkości na zaproszeniach VIP na wydarzenie (200 szt.).
 4. Przesyłanie informacji prasowych z opisem STREFY SPONSORA do mediów.
 5. Artykuł na temat SPONSORA STREFY na stronie oraz na fan page’u na Facebooku.
 6. Logo w sekcji “SPONSORZY” (wyróżnione).
 7. Wyróżniony opis w harmonogramie pikniku z logiem SPONSORA.
 8. Artykuł dedykowany STREFIE SPONSORA i o działalności firmy w sekcji „ARTYKUŁY”.
 9. Wysłanie mailingu dedykowanego do uczestników pikniku – po pikniku.
 10. Możliwość przygotowania konkursu dedykowanego.
 11. Promocja na profilu facebookowym NARODOWEGO DNIA SPORTU – kampania informacyjna na temat STREFY SPONSORA również dedykowana promocja płatna.
 12. Obecność STREFY SPONSORA w reportażu wideo z wydarzenia.
 13. Przygotowanie fotorelacji ze strefy sponsora.DODATKOWO PODCZAS PIKNIKU
 14. Zorganizowania tytułowej STREFY SPONSORA (np. “strefa zdrowia z …”) wielkości m.in. 100m2. Po ustaleniach ze SPONSOREM, ORGANIZATOR przygotuje w STREFIE SPONSORA animacje tematyczne lub inne aktywności. (W przypadku samodzielnego przygotowania animacji w strefie przez SPONSORA koszt pakietu pozostaje bez zmian. W strefie oprócz stoiska SPONSORA znajdą się stoiska innych, mniejszych Partnerów projektu. Cała strefa będzie oznaczona materiałami promocyjnymi SPONSORA).
 15. STOISKO SPONSORA (namiot o powierzchni 25 m2, krzesła i stoły, dostęp do prądu).
 16. Koordynator STOISKA i animacji dedykowany SPONSOROWI.
 17. Wyeksponowanie 3 mat. brandingowych, np. bannerów SPONSORA na terenie pikniku (1 szt. przy wejściu, 1 szt. w okolicy sceny, 1 szt. przy punkcie informacyjnym). Dodatkowo istnieje możliwość postawienia własnych balonów, roll upów, ścianek, flag, itp. (łącznie 4 sztuki) w innych miejscach pikniku.
 18. Wyróżnienie logotypem STOISKA SPONSORA na MAPIE PIKNIKU.
 19. Prowadzona przez konferansjera PIKNIKU prezentacja SPONSORA na scenie głównej – czas przewidziany na prezentację to 20 minut (forma dowolna: prezentacja działalności, konkurs, gry i zabawy, etc.).
 20. Dystrybucja ulotek, kuponów oraz innych materiałów – do ustalenia indywidualnie ze SPONSOREM.
 21. Pół strony A5 na reklamę graficzną Partnera i pół strony na opis animacji na stoisku Partnera w katalogu z programem wydarzenia / na mapie.
 22. Dostęp do strefy VIP z barkiem kawowym.

WARTOŚĆ PAKIETU SPONSORA STREFY

Koszt PAKIETU SPONSORA STREFY to 40 000 PLN netto.*

*Pakiet w podanej cenie można wykupić do 15 sierpnia 2017. Oferta ważna do wyczerpania miejsc nie przewidujemy więcej niż 5 takich pakietów.

*Dla SPONSORÓW, którzy zaangażują się w więcej organizowanych przez nas wydarzeń przewidujemy preferencyjne rabaty. Planowane na ten rok wydarzenia to: GRY MIEJSKIE oraz AKADEMIA ELFÓW ŚW. MIKOŁAJA. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.zwalcznude.pl (w zakładce: dni miejskie / gry miesjkie-archiwum) oraz bezpośrednio u ORGANIZATORA.

*UWAGA! Dysponujemy 5 pakietami SPONSORA STREFY. Nasza oferta jest ważna do wyczerpania miejsc. Zaproponowane świadczenia mogą być negocjowane. Ostateczna zawartość pakietu jest ustalana indywidualnie. Istnieje możliwość włączenia do pakietu niestandardowych rozwiązań i akcji promocyjnych zaproponowanych przez Partnera lub przygotowanych na jego życzenie przez ZwalczNude.pl. DODATKOWO przewidujemy pakiety: SPONSORA GŁÓWNEGO – pakiet ogólnopolski; SPONSORA WOJEWÓDZKIEGO; PARTNERA WYDARZENIA GŁÓWNEGO; PARTNERA WOJEWÓDZKIEGO; PARTNERA VIP PIKNIKU; oraz inne, dostosowane do potrzeb i możliwości budżetowych SPONSORA. Każda firma, której sport jest bliski, znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

 

KONTAKT

Krystyna Radkowska

prezes Fundacji Zwalcz Nudę

e-mail: krystynaradkowska@zwalcznude.pl

PAKIET PARTNERA PIKNIKU VIP
Twoje wyjątkowe stoisko na pikniku na PGE Narodowym

W ramach pakietu VIP Fundacja Zwalcz Nudę gwarantuje:

 • umieszczenie logo Partnera wyróżniającej się wiekości na wybranych materiałach promujących NARODOWY DZIEŃ SPORTU; do wyboru: plakaty, ulotki, screeny w autobusach, bilbordy;
 • stoisko na pikniku 7 X na Błoniach PGE Narodowego wielkości 12m2 z zadaszeniem i dostępem do prądu. Dla pięciu pierwszych partnerów VIP miejsce w hali z podłogą;
 • przygotowanie animacji sportowych dedykowanych ofercie Partnera w trakcie pikniku NARODOWEGO DNIA SPORTU na Błoniach Stadionu PGE Narodowego; animacje będą dobrane do branży i tematyki związanej z Partnerem, np.: mini mecz piłkarski, uczymy strzelania z łuku, robimy testy sprawnościowe, pomiar tkanki tłuszczowej, slalom sprawności, rodzinne rozgrywki w bule, itp; Koszty przygotowania jednej animacji po stronie Zwalcz Nudę; Animator może być w materiałach ologowanych logiem Partnera;
 • rozesłanie informacji prasowej z wyszczególnieniem opisu animacji piknikowej na stoisku Partnera do wszystkich mediów patronackich, lokalnych oraz rodzinnych; Informacja pojawi się w wybranej notatce prasowej;
 • emisja spotów/informacji na temat Partnera w trakcie najważniejszego wydarzenia – pikniku (spoty dostarcza Partner);
 • wyróżnienie na stronie NARODOWEGO DNIA SPORTU, na FB, w mailingu informacji o wydarzeniu dedykowanym Partnerowi;
 • mailing dedykowany do wszystkich uczestników NARODOWEGO DNIA SPORTU z ofertą Partnera – po wydarzeniu;
 • konkurs na temat oferty Partnera w trakcie lub po pikniku;
 • możliwość promocji w trakcie innych projektów organizowanych przez ZwalczNude.pl w 2017 roku – bez dodatkowych kosztów, w zamian za ufundowanie nagród
 • możliwość skorzystania z promocji na stronie i FB NDS po wydarzeniu, w terminię do 30 grudnia 2017

KOSZT PAKIETU – 8 000 PLN – do 30 czerwca 2017;

Po tym terminie koszt pakietu to 10 000 PLN

 

Formularze prosimy wysyłać na:

nds@zwalcznude.pl

formularz_zgloszeniowy-NDS_2017.doc
Dokument Microsoft Word [62.5 KB]

 

Kontakt:

Krystyna Radkowska

Prezes Fundacji Zwalcz Nudę

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

PAKIET ZŁOTY
Skierowany do dużych klubów sportowych.

W ramach PAKIETU ZŁOTEGO gwarantujemy umieszczenie informacji o wydarzeniach sportowych PARTNERA. Informacja umieszczona zostanie na stronie IV edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU w odpowiedniej kategorii oraz na portalu Facebook IV edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU.

Wzór opisu (dla każdego wydarzenia):

 • tytuł wydarzenia
 • opis wydarzenia (bez ograniczeń)
 • data i adres wydarzenia
 • link do strony wydarzenia
 • logo PARTNERA
 • ew. dodatkowe informacje

Dodatkowo istnieje możliwość:

 • umieszczenia informacji na stronie głównej wydarzeń danego miasta (1 wybrane wydarzenie PARTNERA – spodziewamy się około 200.000 unikalnych użytkowników),
 • przygotowania treningu w klubie lub w wynajętym miejscu dla PARTNERA ze znanym sportowcem (opcja płatna dodatkowo),
 • umieszczenia informacji o 1 wydarzeniu PARTNERA z podaniem pełnej nazwy PARTNERA w notatce prasowej wysyłanej do lokalnych dziennikarzy,
 • w ramach tego pakietu firma może zgłosić dowolną ilość wydarzeń w dowolnej ilości swoich punktów,
 • DLA WARSZAWY: możliwość przygotowania stoiska reklamowego na pikniku – głównym wydarzeniu V edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU (zwykły koszt stoiska to 2000 PLN); w ramach stoiska zapewnione jest 9m2, dla pierwszych 20 zgłoszonych na piknik partnerów złotych również zadaszenie w formie namiotu i dostęp do prądu;
 • DLA POZOSTAŁYCH MIAST: logo na lokalnym plakacie V edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU (nie dotyczy Warszawy), oraz dopisek (do 4 słów) na temat przygotowanego treningu – ważne do 1 sierpnia lub do dnia druku plakatów;  możliwość przygotowania banneru dedykowanego z logo Partnera wielkości 3m2, który Partner może powiesić we własnym zakresie;
 • możliwość umieszczenia na stronie V edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU (na stronie głównej lub na FB) 1 wydarzenia raz w miesiącu od 1 września do 30 grudnia 2017 roku (może być to wydarzenie odpłatne);
 • 2 razy w okresie od 30 września do 30 grudnai 2017 umieszczenie jednego wydarzenia na profilu Facebook V edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU.

*Wydarzenia posiadaczy PAKIETU ZŁOTEGO pojawiają się na stronach V edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU w pierwszej kolejności (za pakietami VIP) zgodnie z terminem przystąpienia do wydarzenia (wcześniejsze zgłoszenia pojawiają się na górze strony, późniejsze na dole).

UWAGA! W ramach PAKIETU ZŁOTEGO PARTNER zobowiązuje się do przygotowania serii nieodpłatnych wydarzeń sportowych w swoich placówkach.

KOSZT PAKIETU ZŁOTEGO

RABAT***!

500 PLN – cena ważna do 30 czerwca 2017 roku.

Koszt po 30 czerwca 2017 roku – 800 PLN

***Cena dotyczy jedynie Partnerów angażujących się w piknik i wydarzenia w placówkach własnych. W przypadku wykorzystania pakietu złotego jedynie na pikniku cena to 2000 PLN.

Forma rozliczenia:

darowizna na rzecz Fundacji Zwalcz Nudę:

 • 39 1160 2202 0000 0002 5271 7597
 • Bank Millenium, Fundacja Zwalcz Nudę

 

UWAGA! Przewidzieliśmy tylko 10 takich wydarzeń dla jednego miasta i 30 dla Warszawy.

W ramach pozycjonowania PARTNERA na stronie głównej wydarzeń miasta można umieścić jedno wybrane wydarzenie.

*Rabat obowiązuje jedynie w przypadku terminowej płatności (7 dni)

 

Formularze prosimy wysyłać na:

nds@zwalcznude.pl

formularz_zgloszeniowy-NDS_2017.doc
Dokument Microsoft Word [62.5 KB]

KONTAKT:

Krystyna Radkowska

Prezes Fundacji Zwalcz Nudę;

Koordynator Narodowego Dnia Sportu – województwo mazowieckie

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

 

Pakiet Złoty Piknikowy

Dla Partnerów, którzy chcą wziąć udział TYLKO w pikniku na błoniach Stadionu PGE Narodowego 7 października br. i nie planują organizowania innych wydarzeń w swojej placówce w ramach NDS, mamy specjalną ofertę.

W pakiecie złotym piknikowym gwarantowane jest stoisko o wielkości 9 m.kw. 20 pierwszych partnerów z tego pakietu otrzyma również miejsce zadaszone i z podłączeniem do prądu.

Poza tym wszystkie świadczenia promocyjne proponujemy tak, jak dla pakietu złotego.

Cena pakietu złotego piknikowego:

 • do 30 czerwca 2017 r. – RABAT – 1 200 PLN
 • po 30 czerwca – 2 000 PLN

Forma rozliczenia:

darowizna na rzecz Fundacji Zwalcz Nudę:

 • 39 1160 2202 0000 0002 5271 7597
 • Bank Millenium, Fundacja Zwalcz Nudę

formularz_zgloszeniowy-NDS_2017.doc
Dokument Microsoft Word [62.5 KB]

Prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres:

 • nds@zwalcznude.pl

PAKIET SREBRNY
Skierowany do średnich klubów sportowych.

Pakiet daje możliwość promocji wybranej lokalizacji, pokazuje jak ciekawa jest oferta PARTNERA.

W ramach PAKIETU SREBRNEGO gwarantujemy umieszczenie informacji o 3 wydarzeniach sportowych PARTNERA. Informacja umieszczona zostanie na stronie IV edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU w odpowiedniej kategorii oraz na profilu Facebook V edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU.

Wzór opisu (dla każdego wydarzenia):

 • tytuł wydarzenia
 • opis wydarzenia (do 15 słów)
 • data i adres wydarzenia
 • link do strony wydarzenia
 • logo PARTNERA
 • ew. informacje dodatkowe

Uwaga! Wydarzenia muszą się odbywać pod jednym adresem; oferta nie jest skierowana do sieci.

Dodatkowo istnieje możliwość:

 • umieszczenia na stronie NARODOWEGO DNIA SPORTU (na stronie głównej lub na FB NDS) 1 wydarzenia (raz w terminie od 1 września do 30 grudnia) – może być to wydarzenie odpłatne;
 • raz na 2 miesiące umieszczenie 1 wydarzenia na profilu Facebook V edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU.

*Wydarzenia posiadaczy Pakietu Srebrnego pojawiają się na stronie w kolejności zgodnej z terminem przystąpienia do NARODOWEGO DNIA SPORTU, jednak po Partnerach pakietu Złotego.

*W ramach projektu NARODOWY DZIEN SPORTU, na stronie wydarzenia można promować tylko wydarzenia bezpłatne.

*** Dla pierwszych 10 partnerów srebrnych z Warszawy możliwość wystawienia się na pikniku na Błoniach PGE Narodowego – stoisko 6m2 do aranżacji własnej.

KOSZT PAKIETU SREBRNEGO

300 PLN

Forma rozliczenia: darowizna na rzecz Fundacji Zwalcz Nudę:

 • 39 1160 2202 0000 0002 5271 7597
 • Bank Millenium, Fundacja Zwalcz Nudę

RABAT*!!! PAKIET SREBRNY możecie otrzymać za 150 PLN, jeżeli prześlecie Organizatorowi poprawnie wypełniony formularz w terminie do 30 czerwca 2017 roku (Oferta dla firm z Miast partnerskich oraz dla punktów z dyscyplin reprezentowanych przez związki sportowe – partnerów V edycji NARODOWEGO DNIA SPORTU.)

GRATIS!!! Pakiet srebrny jest darmowy dla Orlików, OSiRów i placówek budżetowych przy przesłaniu opisu do 15 sierpnia 2017 roku!

UWAGA termin przesłania zgłoszenia determinuje miejsce w harmonogramie na stronie. PAKIETY SREBRNE pojawiają się po PAKIETACH ZŁOTYCH.

Rabat* obowiązuje jedynie w przypadku terminowej płatności (7 dni).

Sprawdź w zakładce obok, czy Twoje miasto nas wspieraja – lista miast partnerskich pojawi się w sierpniu 2017 roku.

 

Formularze prosimy wysyłać na:

nds@zwalcznude.pl

formularz_zgloszeniowy-NDS_2017.doc
Dokument Microsoft Word [62.5 KB]

 

KONTAKT:

W razie pytań prosimy o kontakt:

Krystyna Radkowska

Prezes Fundacji Zwalcz Nudę;

Koordynator Narodowego Dnia Sportu – województwo mazowieckie

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

PAKIET BRĄZOWY
Skierowany do małych punktów sportowych

W ramach PAKIETU BRĄZOWEGO gwarantujemy umieszczenie informacji o jednym wybranym wydarzeniu sportowym PARTNERA. Informacja umieszczona zostanie na stronie zapisów na IV edycję NARODOWEGO DNIA SPORTU w odpowiedniej kategorii.

Wzór opisu wydarzenia:

 • tytuł wydarzenia
 • opis wydarzenia (do 5 słów)
 • data i adres wydarzenia
 • link do strony wydarzenia
 • brak logo

KOSZT PAKIETU BRĄZOWEGO

50 PLN (Forma rozliczenia: darowizna na rzecz Fundacji Zwalcz Nudę.)

UWAGA!!! PAKIET BRĄZOWY możecie otrzymać GRATIS, jeżeli prześlecie Organizatorowi poprawniewypełniony formularz w terminach:

 • do 30 czerwca 2017 roku dla wszystkich;
 • do 15 sierpnia 2017 roku dla Partnerów z Miast Partnerskich;
 • do 20 sierpnia 2017 roku dla Orlików, OSiRów i placówek budżetowych.

Sprawdź w zakładce obok, czy Twoje władze nas wspierają – lista miast partnerskich pojawi się w sierpniu 2017 roku.

 

Formularze prosimy wysyłać na:

nds@zwalcznude.pl

formularz_zgloszeniowy-NDS_2017.doc
Dokument Microsoft Word [62.5 KB]