Regulamin NDS

Regulamin Narodowego Dnia Sportu

1.Narodowy Dzień Sportu (NDS) jest ogólnopolskim wydarzeniem prospołecznym organizowanym przez Fundację Zwalcz Nudę wspólnie z partnerami – instytucjami propagującymi sport. Celem nadrzędnym projektu jest popularyzacja powszechnego sportu amatorskiego.

2. Fundacja Zwalcz Nudę udostępnia Partnerom możliwość publikacji informacji na temat powstałych treningów. Za treningi odpowiadają Partnerzy – Fundacja Zwalcz Nudę nie jest ich organizatorem.

3. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.

PARTNERZY

4. Partnerami NDS są firmy oraz organizacje, które swoją ofertą zachęcają do uprawiania sportów.

5. Aby stać się Parterem NDS należy zorganizować dowolne wydarzenie sportowe w dniu 13 września 2020 r. roku (data zostanie potwierdzona do 15 marca 2020 r.) , z nieodpłatnym udziałem (lub przy wydarzeniach odpłatnych przygotować dla uczestników NDS konkretną ilość nieodpłatnych miejsc) i przesłać formularz zgłoszeniowy z opisem wydarzenia.

6. Na stronie NDS od 30 czerwca 2020 będą sukcesywnie umieszczane wydarzenia organizowane przez Partnerów w zakładkach tematycznych – posortowane według miejscowości i dyscypliny sportowej.

7. W NDS jako Partner może wziąć udział każda placówka, która odeśle uzupełniony swoim wydarzeniem formularz i otrzyma potwierdzenie jego przyjęcia. Aby stać się Partnerem wydarzenia należy zgłosić mailowo swoje uczestnictwo na adres: nds@zwalcznude.pl; po otrzymaniu opisu udziału i wybraniu odpowiedniego pakietu partnerskiego należy odesłać uzupełniony formularz.

8. Formularz jest też dostępny na stronie NDS w zakładce: „Strefa Partnera”. Tu też zostały opisane pakiety umożliwiające przystąpienie do projektu.

9. Wszyscy Partnerzy są zobowiązani do umieszczenia informacji w postaci plakatu na swoich stronach internetowych, stronach Facebook oraz w swoich placówkach. Plakat Partnerzy mogą osobiście odebrać z jednego z punktów Fundacji Zwalcz Nudę lub samodzielnie wydrukować.

10. Zmiany danych lub opisu wydarzenia – partnerzy powinni zgłaszać na maila nds@zwalcznude.pl – będą one wprowadzane w ciągu 3 dni roboczych od ich otrzymania.

UCZESTNICY

11. Z uwagi na fakt, że większość wydarzeń ma ograniczenia ze względu na ilość osób, które mogą w nich uczestniczyć – uczestników prosimy o rejestrację. Rejestracja odbywa się bezpośrednio u Partnerów NDS.

12. W NDS jako uczestnik może wziąć udział każda osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia z opiekunem, która wcześniej zarejestruje swoją obecność przez stronę www.narodowydziensportu.pl i otrzyma potwierdzenie uczestnictwa. W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach – prosimy o napisanie maila na nds@zwalcznude.pl. Udział w wydarzeniach NDS jest bezpłatny.

13. Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – uczestnicy NDS, rejestrując się przez internetowy system zapisów na zajęcia w ramach Narodowego Dnia Sportu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych. Administratorem danych jest Fundacja Zwalcz Nudę. Dane (imię, nazwisko, adres e-mail, dzielnica lub miasto zamieszkania) wykorzystywane są w celu wysyłania Informatora Kulturalnego Zwalcz Nudę. Istnieje możliwość wycofania zgody, przesyłając informację drogą elektroniczną na adres gra@zwalcznude.pl.

14. Poprzez zgłoszenie udziału w NDS, uczestnicy wyrażają jednocześnie zgodę na wykorzystanie przez organizatora swojego wizerunku oraz wizerunków osób nieletnich pozostających pod ich opieką.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda