Zapoznaj się ze szczegółowym programem stref na pikniku

Na piknik zaprosili Sponsorzy i Partnerzy

Polscy producenci owoców i warzyw byli w tym roku głównym partnerem pikniku i sponsorem Strefy Owoców i Warzyw. Wspólnie uświadamiali Was, że zdrowe życie, to sport i ruch, ale także zdrowa dieta, oparta właśnie na owocach i warzywach. Powinny one stanowić połowę tego, podczas każdego posiłku. W inicjatywę zaangażowanych było 6 projektów:

  • Jedz Owoce i Warzywa
  • Czas na polskie superowoce!
  • Moc Polskich Warzyw
  • 5 porcji warzyw, owoców lub soku
  • #wybieramPOLSKIEjabłka
  • Ziemniaki, czy kartofle

Factory Annopol i Ursus to sieć, której szczególnie po drodze zdrowiem, energią i sportem. W centrach Factory znajdziecie wiele sportowych marek  i sklepów, w których od stóp do głów wyposażycie się w stroje i akcesoria sportowe.

W tej strefie mogliście znaleźć coś zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – w tym gigantycznego dmuchańca, czy fotobudkę.

 

Dzięki UNUM Ubezpieczenia na życie ubezpieczycie siebie i swoich bliskich. Na pikniku mieliście okazję wziąć udział w wyjątkowej i smacznej animacji, czyli blender bike. To rower, do którego przyłączony jest blender. Kiedy kręcisz pedałami roweru, ostrza blendera kręcą się – w ten sposób powstają przepyszne smoothies i koktajle.

 

SKODA Auto Wimar był partnerem motoryzacyjnym naszego pikniku. Na co dzień w salonie przy ulicy Grochowskiej, zaś tylko 18 września na błoniach PGE Narodowego, mogliście zapoznać się z ofertą Skody i wziąć udział w jazdach testowych. Na najmłodszych z kolei czekały wyścigi na gokartach

 

 

 

3,4…5! Zaprosiliśmy Was także na elektryzujące stoisko Volkswagena Porsche Inter Auto! Nowoczesne technologie, niepowtarzalny design samochodów, warsztaty dla dzieci, które przybliżą im świat elektryczności, a także możliwość rozmowy przy kawie z ekspertem ds. elektryfikacji. Na pikniku mieliście okazję się przekonać, że samochód elektryczny to wiele korzyści!